Niedziela: Dzisiaj druga niedziela zwykła w roku liturgicznym. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

Poniedziałek: Wspomnienie św. Sebastiana, męczennika, lub św. Fabiana, męczennika.

Wtorek: Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Środa: Wspomnienie św. Wincentego, diakona, męczennika lub św. Wincentego Pallottiego, kapłana.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek: Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła – patrona dziennikarzy.

Sobota: Święto   Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe Komitetu Budowy. Przed Mszą św. i w czasie kolędowanie, na które zapraszam z grupą Cantores.

Niedziela: W przyszłą niedzielę pół godziny przed Mszą o godz. 9.00 i czasie Mszy św. kolędowanie, na które zaprasza Cantores i ja. Po Mszy o godz. 9.00 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Chrzest w pierwszą niedzielę lutego.

Kolęda

Poniedziałek 20 styczeń: od godz. 13.00 Kopytówka  koło dworu, następnie od P. Sumera dokończenie Kopytówki.

Wtorek 21 styczeń: od godz. 13.00 Od P. Kowalskich i Pomietło  pozostałe domy nad SKR-em

Środa 22 styczeń: od godz. 13.00  Osiedle od Nowych Dworów po P. Płonka. do Mszy św.

Czwartek 23 styczeń: 13.00 od godz. Od P. Mika, w kierunku Bachorowic i od P. Lipki po P. Szyszka

Piątek 24 styczeń: 13.00 od godz. 14.00 Od P. Kapusta i Pyjos  sąsiedztwo P. Sołtysa i Kałużowie z sąsiedztwem. Z przerwą na Msze św.

Zakończenie kolędy.

Ogłoszenia II Niedziela zwykła 19.01.2020