Niedziela: Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 11.00 Droga Krzyżowa. Przed Mszą św. o godz. 16.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Będziemy szczególnie modlić się o ustanie zarazy wirusa. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana.

Poniedziałek: W Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie o godz. 17.00 Msza święta i nabożeństwo Getsemani.

Wtorek: Wspomnienie św. Patryka, biskupa.

Środa: Wspomnienie św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek: Uroczystość świętego Józefa Oblubieńca NMP. W Wadowicach w Sanktuarium św. Józefa uroczystości odpustowe. Program na afiszu w gablotce.

Piątek: O godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, następnie Msza św.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zachowujmy się spokojnie, stosując się do zaleceń odpowiednich władz. Komunia w tym okresie będzie udzielana przez podanie na rękę. Korzystanie przez dzieci i młodzież z dyspensy nie zwalnia ze świętowania dnia świętego.

Módlmy się w intencjach osób zarażonych , ich rodzin,  służb medycznych, odpowiedzialnych za Naród, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od głodu, ognia i wojny.

Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przez parafię. Prace tynkarskie posuwają się do przodu.

Nasze rekolekcje wielkopostne pod koniec marca. Proszę zabrać program rekolekcji, tak aby był w każdym domu.

Wzorem lat poprzednich Caritas Archidiecezji Krakowskiej rozprowadza baranki. Dochód z rozprowadzania przeznaczony jest na cele charytatywne naszej Archidiecezji.

Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu 15.03.2020