Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę Św. o godz. 11.00. Transmisja poprzez kanał parafii na YouTube.  (Link)

POZOSTAŃMY W DOMACH i módlmy się wspólnie. W trakcie mszy istnieje możliwość duchowego przyjęcia komunii świętej. Zmobilizujmy dzieci do wspólnego śpiewu. Przygotujcie teksty piosenek „Barka”, „Przygotuję Ci serce dziecinne”  Po zakończeniu Mszy św. zapraszamy wszystkie dzieci na drogę krzyżową w opracowaniu ks.doktora teologi Andrzeja Pyttlika proboszcza  parafii p.w. Świętej Marii Magdaleny z Kuźni Raciborskiej. Niech to nasze niedzielne spotkanie stanie się Rekolekcjami Wielkanocnymi. Ze względu na obowiązujące zaostrzone przepisy, prosimy wszystkich o pozostanie w domach. Zostańcie z Bogiem.

Msza Święta dla dzieci 29.03 Godzina 11.00

NIEDZIELNA MSZA ŚW. DLA DZIECI Transmisja o godzinie 11.00