Niedziela: Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Modlimy się o ustanie zarazy oraz  w intencjach rodzin. Tradycyjnie Msza św. o godz. 11.00 transmitowana  na naszym parafialnym kanale Youtub. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona na działalność charytatywną CARITAS.

Wtorek: Wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła

Środa: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek: Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Sobota: Święto św. Marka ewangelisty.

Niedziela: W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 12 Tygodnia Biblijnego.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa prosimy o zachowanie zasad i ograniczeń  epidemicznych. Zachowujmy rozwagę i spokój. Od przyszłego tygodnia będzie możliwy udział większej ilości wiernych we Mszy św.  niestety w maseczkach ochronnych. W naszym kościele będą to 22 osoby. Natomiast na terenie poza budynkiem kościoła gromadzenie musi być zgodne z zasadami. Przestrzegajmy tych zaleceń. Komunia w tym okresie będzie udzielana przez podanie na rękę. Korzystanie przez dzieci i młodzież z dyspensy nie zwalnia ze świętowania dnia świętego.

Módlmy się w intencjach osób zarażonych, ich rodzin,  służb medycznych, odpowiedzialnych za Naród, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od rozprzestrzeniania się zarazy.

Ogłoszenia – II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego 19.04