Niedziela: Dzisiaj czwarta niedziela wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Powołania. Nabożeństwo majowe w niedzielę po Mszy św. o godz.7.30
O godzinie 11.00 Msza święta transmitowana przez internet.

W maju w dni powszednie o godz. 18.00 Msza św. następnie nabożeństwo majowe. W swoich domach proszę gromadzić się na rodzinnym nabożeństwie majowym.  Półgodziny przed Mszą jest okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Poniedziałek: Wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków.

Wtorek: Wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana.

Środa: Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Piątek: Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W związku z epidemią zachowujmy się spokojnie, stosując się do zaleceń i rozporządzeń. Komunia w tym okresie będzie udzielana przez podanie na rękę.

Módlmy się w intencjach osób zarażonych i ich rodzin oraz za służby medyczne, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od rozprzestrzeniania się zarazy.

Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przez parafię. P. Andrzejowi Długopolskiemu z synem składam podziękowanie za odnowienie krzyża misyjnego. Państwu Spiesz za zamontowanie oświetlenia na budynku parafialnym, które było zdemontowane na czas tynkowania. Bóg zapłać.

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna 03.05