Ogłoszenia parafialne – XXIV niedziela zwykła

Wydarzenia najbliższego tygodnia: 

Dzisiaj o godz. 11.00 po długiej przerwie, wracamy do Mszy świętych na które zapraszamy szczególnie dzieci. Szczególnie cieszymy się z obecności przedszkolaków. Próby śpiewu dla scholi i wszystkich chętnych będą w każdą niedzielę o 10.30. 

Poniedziałek: święto Podwyższenia Krzyż Świętego

Wtorek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Środa: wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa. 

Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie lektorów, ministrantów i chętnych kandydatów. Rozpoczniemy w ten sposób nowy rok formacyjny. Po Mszy św. spotkanie w salce. 

Czwartek: wspomnienie św. Roberta Bellarmina, biskupa i doktora Kościoła

Piątek: święto św. Stanisława Kostki

Przyszła niedziela: o godz. 11.00 uroczysta Msza dziękczynna za dotychczasową posługę w naszej parafii ks. Proboszcza Jana, z prośbą o dalszą owocną pracę wśród nas.

W związku z pandemią coronavirusa przypominamy o obowiązkowym zakładaniu maseczek w kościele i zachowaniu dystansu. Prosimy też aby w pierwszej kolejności przyjmowały Komunię Świętą osoby przyjmujące na rękę, a gdy ksiądz będzie wracał od drzwi w stronę ołtarz, osoby przyjmujące do ust.

Ogłoszenia parafialne – XXIV niedziela zwykła 13.09.2020