Ogłoszenia parafialne XXV niedziela zwykła

Wydarzenia najbliższego tygodnia: 

Dzisiaj o godz. 11.00 uroczysta Msza dziękczynna za dotychczasową 37 – letnią posługę proboszczowską w naszej parafii ks. Kanonika Jana,  z prośbą o dalszą owocną pracę wśród nas. 

Poniedziałek: święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

Wtorek: wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy

Środa: wspomnienie św. Ojca Pio

 

W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych. Natomiast na godz. 11.00 zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii i Spowiedzi św. Po Mszy spotkanie z Rodzicami. 

 

W związku z pandemią coronavirusa przypominamy o obowiązkowym zakładaniu maseczek w kościele i zachowaniu dystansu. Prosimy też aby w pierwszej kolejności przyjmowały Komunię Świętą osoby przyjmujące na rękę, a gdy ksiądz będzie wracał od drzwi w stronę ołtarz, osoby przyjmujące do ust.

Ogłoszenia parafialne XXV niedziela zwykła 20.09.2020