Ogłoszenia parafialne  XXX niedziela zwykła

Wydarzenia najbliższego tygodnia: 

Środa: wspomnienie św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza 

Czwartek: po Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie prowadzone przez wspólnotę Miriam. 

Sobota: zakończenie Nabożeństw różańcowych

Przyszła niedziela: Uroczystość Wszystkich Świętych.

Msze święte w kościele jak w każdą niedzielę, a dodatkowa Msza św. z wypominkami i procesją na cmentarzu o godz. 14.00. Bardzo prosimy o zachowanie na cmentarzu dystansu i pozostałych zasad sanitarnych, a także gromadzenie się rodzinami podczas Mszy św. przy grobach bliskich. 

Jak co roku przy wejściach na cmentarz przedstawiciele Rady Parafialnej, oraz osoby chętne będą prowadziły zbiórkę na utrzymanie naszego cmentarza. Bardzo dziękujemy za wszelkie złożone ofiary.

Okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych w piątek i sobotę od godz. 16.00

Przyszły poniedziałek Dzień  Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7.30., 9.00., 17.00. Po każdej Mszy św. modlimy się za zmarłych wypominanych.

Ze względu na pandemię wypominki roczne i listopadowe można składać po każdej Mszy św. do skrzynki przed wejściem do zakrystii, w kościele, na tacę podczas składki, jak również do skrzynki na listy umieszczonej na plebani. Prosimy o zaznaczanie przed którą Mszą świętą (7.30, czy 9.00) mają być czytane wypominki roczne. 

Ze względu na pandemię wstrzymane są do odwołania spotkania scholi i ministrantów, a także młodzieży z klasy 8 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Natomiast klasy 6 i 7 rozpoczną swoje przygotowanie w drugim półroczu. 

Zachęcamy za zakupienia bardzo ciekawego nowego miesięcznika dla najmłodszych o nazwie „Staś.”

Ogłoszenia parafialne  XXX niedziela zwykła – 25.10.2020