Poniedziałek: święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Pogrzeb śp. Józefy Zając. Godz. 13.00 wprowadzenie trumny do kościoła. 13.30 Msza św.

W Wadowicach w Bazylice o godz. 15.00 Msza pogrzebowa za śp. Ks. Zdzisława Kałwę, wieloletniego katechetę. Następnie pożegnanie na cmentarzu komunalnym w Wadowicach.

Wtorek: wspomnienie św. Tymoteusz i Tytusa, biskupów

Czwartek: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo odprawiane przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post.

Po każdej Mszy św. Adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy od wspólnej modlitwy, a następnie będzie okazja do osobistej modlitwy w ciszy aż do rozpoczęcia Mszy św.

Zakończyła się w naszej parafii wizyta duszpasterska dla chętnych. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy nas przyjęli, a także którzy wyrazili chęć spotkania po ustaniu pandemii. Dziękuję za wspólną modlitwę i szczere rozmowy. Najczęściej poruszanymi tematami było: uporządkowanie cmentarza, budowa kaplicy przedpogrzebowej, poprawa parkingu przed kościołem, stworzenie terenu rekreacyjny poniżej kościoła. Te propozycje zostaną szczegółowo omówione na spotkaniach Rady Parafialnej, a szczegóły przekaże na ogłoszeniach.

W imieniu ministrantów, organisty i swoim bardzo dziękujemy za złożone ofiary.

W minioną niedzielę podczas kiermaszowej akcji pomocy choremu Wojtkowi dzięki  Waszej szczodrobliwości udało się zebrać 8.954,50 zł. Serdeczne podziękowania za tę wielką akcje solidarności serc przekazuję od Wojtka i jego Rodziny.

W miniony piątek pożegnaliśmy naszą parafiankę Śp. Marię Ryba.

Ogłoszenia parafialne 3 niedziela zwykła