V niedziela zwykła

 Dzisiejsza niedziela, to już druga z trzech niedziel, która poprzez Nabożeństwo  40-godzinne przygotowuje nas na Wielki Post. Po każdej Mszy św. wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością również osobistej modlitwy aż do rozpoczęcia kolejnej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 11.00 Adorację poprowadzi nasza Wspólnota modlitewna Miriam.

Środa: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św.

Czwartek: Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Imieniny siostry Bernardetty katechetki, której życzymy wielu sił do jej rozlicznych działań duszpasterskich z dziećmi i młodzieżą naszej parafii.

Piątek: spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy VI o godz. 16.00, a z klasy VII o 16.30 w salce.

Sobota: próba scholii o 12.00 w salce parafialnej.

V niedziela zwykła