X NIEDZIELA ZWYKŁA

Składam serdeczne podziękowania za udział i organizacje Procesji Bożego Ciała: za przygotowanie ołtarzy parafianom mieszkających od kościoła w kierunku Brzeźnicy i z Osiedla, Rodzicom przedszkolaków wraz z Siostrami Nazaretankami, Rodzicom dzieci z Pierwszej Komunii św., Strażakom za udział w procesji i zabezpieczenie trasy. Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, ojcom i matkom dzieci I komunijnych za niesienie feretronu i figury Matki Bożej. Wszystkim niosącym feretrony, figury i sztandary. Panu Organiście. Siostrze Bernadecie i dzieciom sypiącym kwiaty. Ministrantom i lektorom. Tomaszowi Kozikowi i Mateuszowi Gonciarczykowi za transmisję internetową. Siostrze Agacie za koordynowanie całości. Wszystkim Bóg zapłać za modlitwę i świadectwo wiary.

Przez Oktawę do czwartku włącznie po Mszy wieczornej procesja wokół kościoła.

W poniedziałek pogrzeb śp. Józefa Bobek. Wprowadzenia ciała o godz. 14.30. Msza św. o godz. 15.00.

We wtorek wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o 10.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej procesja. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W Brzeźnicy odpust.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

Dzieci i rodziców z I Komunii św. i z rocznicy I Komunii, a także wszystkich chętnych zapraszam na dziękczynną pielgrzymkę do Kalwarii we wtorek 15 czerwca. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 16.00 przed ołtarzem Matki Bożej. Dojazd indywidualny.

Ogłoszenia parafialne 6 czerwca 2021