XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Od najbliższego poniedziałku wracamy do porannych Mszy św. o 7.00 w poniedziałki, wtorki i czwartki.

W poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

We wtorek pielgrzymka dziękczynna dzieci i rodziców z I Komunii św., a także z rocznicy I Komunii i wszystkich chętnych do Kalwarii. Msza św. o godz. 16.00 przed ołtarzem Matki Bożej. Dojazd indywidualny.

We czwartek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 podziękujemy za modlitwę i prace w naszej parafii siostrom Nazaretankom: siostrze Przełożonej Julitcie Tłustowskiej i siostrze Bernadecie Olender, które przez władze zakonu zostały skierowane do pracy w nowych parafiach.

W przyszły poniedziałek 21 czerwca o godz. 18.30 sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy ósmej udzieli Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Mastalski. Msza św. będzie transmitowana przez internet. Duchowe przygotowania do tej uroczystości odbędą się w od czwartku do soboty. Młodzież, ich rodziców i wszystkich chętnych zapraszamy w te dni na Msze św. o godz. 18.00 a po niej na spotkanie modlitewne. W piątek od 18.30 w ramach spotkania spowiedź św. szczególnie dla kandydatów, rodziców i świadków bierzmowania.

Ogłoszenia parafialne 13 czerwca 2021