XV NIEDZIELA ZWYKŁA – ODPUST

Przeżywamy dzisiaj odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi ks. prałat Stanisław Szyszka wieloletni proboszcz w Zakopanem. Z okazji Odpustu od godziny 10.00 – 16.00 zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy na mini placu zabaw przy plebani.

Serdecznie dziękuję parafianom z Bachorowic z lewej strony drogi  za piękne przygotowanie kościoła i otoczenia do dzisiejszej uroczystości.

Kalendarz liturgiczny:

W poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

We wtorek świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.

W czwartek św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła.

W piątek wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, patronki naszej parafii. Msze św. o 7.30 10.00 i 18.00.

Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Marcyporębie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w darmowych treningach siatkarskich. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 11.00 na Sali gimnastycznej w Marcyporębie. Więcej informacji na stronie klubu w serwisie Facebook.

Ogłoszenia 11 lipca 2021