XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

KALENDARZ LITURGICZNY:

We wtorek święto św. Bartłomieja, apostoła

W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 10.00 i 18.00

W piątek św. Moniki

Częstochowskiej. Msze św. o godz. 10.00 i 18.00

W piątek wspomnienie św. Moniki. Jest to dzień imienin siostry Moniki nazaretanki, naszej nowej katechetki. Życzymy Jej wielu Bożych łask, życzliwych ludzi wokół i wytrwałości godnej swojej świętej Patronki w omadlaniu trudnych spraw.

W sobotę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

W przyszłą niedzielę  po Mszy św. o godz. 11 przy plebanii zapraszamy na Rodzinne Zakończenie Wakacji. Wśród atrakcji jazda na kucyku, liczne konkursy z nagrodami i zawody rodzinne. Zabawa potrwa do godz. 15.00

Również w przyszłą niedziele Rodzice dwumiesięcznej córki Milenki  wraz z bliskimi będą prosić o wsparcie pieniężne na jej rehabilitację Dziecko urodziła się ze zmianami martwiczymi w mózgu. Rehabilitacja odbywa się od poniedziałku do piątku, naprzemiennie metodą Vojty i  NDT Bobath.  Koszt miesięcznej rehabilitacji to ok. 2500 zł.

Ogłoszenia 22 VIII 2021