XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie parafialnej dwie nowe Siostry nazaretanki. Siostrę Gabrielę i siostrę Ewę. Siostra Gabriela będzie pełniła  funkcję Przełożonej Sióstr, a siostra Ewa opiekowała się dziećmi w przedszkolu. Zapewniając o modlitwie w intencji Sióstr życzymy wielu pięknych chwil w naszej parafii i atmosfery nazaretańskiego Domu.

Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 11 przy plebanii lub w salce zapraszamy na Rodzinne Zakończenie Wakacji. Zabawa potrwa do godz. 15.00

W środę rozpoczęcie Roku Szkolnego.

Na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy dzieci młodsze z klas O – V, natomiast klasy VI – VIII na godzinę 16.00. Po Mszy św. pierwsze w tym roku spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania. Spowiedź pół godziny przed Mszami.

W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 z racji I czwartku  miesiąca, a po niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem prowadzona przez Wspólnotę Miriam.

W piątek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Jest to I piątek miesiąca. Od 6.30 spowiedź, 7.00 Msza św. za zmarłych wypominanych, od 9.00 odwiedziny chorych. Spowiedź od 17.00 i Msza św. o 18.00 w intencji zmarłych.

W przyszłą niedzielę o godz.  11.00 Msza Dożynkowa. Będziemy dziękować Bogu za tegoroczne zbiory.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza rodziny, osoby samotne, siostry zakonne oraz kapłanów, do wzięcia udziału w XXIX Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w przyszłą niedzielę, 5 września 2021r. w godzinach od 9.00 do 14.00.

Przed kościołem Rodzice dwumiesięcznej córki Milenki  wraz z bliskimi proszę o pomoc o wsparcie pieniężne na jej rehabilitację. Dziecko urodziła się ze zmianami martwiczymi w mózgu.

Ogłoszenia parafialne 29 VIII 2021