XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 10.00 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a o 15.00 z parkingu przed kościołem młodzież z klas przygotowujących się do bierzmowania wyjedzie na spektakl do Myślenic. Powrót około 20.00.

Również dzisiaj o godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie będzie miała miejsce uroczystość beatyfikacji  kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz matki Elżbiety Róży Czackiej. Msza św. będzie transmitowana przez TVP1. Zachęcamy do duchowej łączności.

W poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. O 17.00 zbiórka ministrantów.

W czwartek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cyprian biskupa.

W sobotę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.

W najbliższą sobotę zapraszam dzieci ze scholii, ministrantów, lektorów oraz Rodziców i rodzeństwo na rodzinny piknik na Trawnej Górze.  W programie wędrówka po lesie, Msza św., zawody sportowe, ognisko i ciepły posiłek. Szczegóły na zbiórce ministranckiej i w szkole na religii.

Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich naszej Parafii dziękuje za przygotowanie i udział w Mszy św. Dożynkowej, parafianom z Kopytówki za organizację Mszy św. przy kapliczce, a Wam wszystkim za pomoc finansową i modlitwę za Afgańczyków. Przez Caritas przekazaliśmy zebrane 485 zł.

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie oraz Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach serdecznie zapraszają na koncert Chóru Chłopięcego Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w najbliższy czwartek 16 września o godz. 18:30 w Sali Teatralnej Domu Katolickiego w Wadowicach. Bezpłatne bilety do odebrania w Kasach Muzeum.

 

Ogłoszenia parafialne 12.09.2021