Ogłoszenia parafialne 30 I 2022

IV Niedziela Zwykła

Poniedziałek: wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

Środa: święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o 7.30, 10.00  i 17.00, na każdej poświecenie gromnic. Jest to również XXVI Dzień Życia Konsekrowanego, składka przeznaczona jest na Zakony Kontemplacyjne.

Czwartek: wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika

Z racji pierwszego czwartku miesiąca dodatkowa Msza św. o godz. 17.00 a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Miriam. Spowiedź od 16.00

Piątek: I piątek miesiąca. Odwiedziny zgłoszonych chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 6.30 i 16.00.

Sobota: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, dzień imienin siostry Agaty, zakrystianki, którą polecamy modlitwie i życzymy wielu łask Bożych.

W miniony poniedziałek zakończyliśmy kolędę dla chętnych. Serdecznie Bóg zapłać wszystkim za wspólna modlitwę, bardzo miłe rozmowy i sugestie. Dziękujemy za Wasze hojne ofiary, które zostaną przekazane na potrzeby własne, a także naszej diecezji: pomoc księżom chorym, seminarium duchownemu, misjonarzom i na cele ogólnodiecezjalne. Dziękuję również w imieniu naszego Organisty i ministrantów.

Cieszymy się z kolejnego, szóstego już odnowionego żyrandola, który zawisł w kościele. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wspieramy prośbę o przekazanie 1 % podatku lub darowiznę na dalsze leczenie i rehabilitacje naszego parafianina Wojtka Wilczaka. Prostą instrukcje jak to zrobić można zabrać ze stolików przy wyjściu z kościoła.

Bardzo dziękujemy za przestrzeganie zasad sanitarnych w naszym kościele.

Ogłoszenia parafialne 30 I 2022