Ogłoszenia parafialne 27 II 2022

VIII Niedziela zwykła

Dzisiejsza niedziela to już ostatnia  z trzech niedziel, która poprzez Nabożeństwo  40-godzinne przygotowuje nas na Wielki Post. Bardzo dziękuję wszystkim, a szczególnie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za ten czas modlitwy.

Dziękuję też za modlitwę i obecność na Mszy św. z Nowenną w minioną środę w Wadowicach.

We wtorek pogrzeb śp. Heleny Pamuła. O 13.30 różaniec, o 14.00 Msza św.

Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Msze święte z posypanie głów popiołem o godz. 7.30, 10.00 i 17.00. Obowiązuje post (dwa posiłki lekkie i jeden do syta) i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

I czwartek miesiąca. Spowiedź od 16.00. O 17.00 dodatkowa Msza św., a po niej Adoracja Najświętszego animowana przez Wspólnotę Miriam.

I piątek miesiąc. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 6.30 i 16.00. Msze św. o 7.00 i 17.00. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.15, a dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.

Przyszła niedziela to już I Niedziela Wielkiego Postu, Droga krzyżowa po Mszy św. o godz. 11.00, a o godz. 16.00 Gorzkie żale na których kazania pasyjne wygłosi ks. Dariusz Talik rektor kościoła św. Wojciecha w Krakowie na Rynku.

W związku z ustępującą falą pandemii kończymy transmisje Mszy  św. Za trud ich przekazywania serdecznie dziękuję Tomkowi Kozikowi, Dominice Twardosz i Mateuszowi Gonciarczykowi. Kolejne transmisje dla osób chorych i starszych niemogących  przyjść do kościoła planujemy podczas Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych.

Ogłoszenia 27 II 2022