V Niedziela Wielkanocna                15 maja 2022

 

Dzisiaj o godz. 10.00 w salce spotkanie Rodziców kandydatów do bierzmowania z klas VIII. O godz. 11.00. rocznica I Komunii św.

W  poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.

W piątek o 5.00 wyjazd na parafialną pielgrzymkę przez Sanktuaria Polski Północnej.

W sobotę wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika.

Serdecznie dziękuję Rodzicom Dzieci I Komunijny za zarówno bardzo duże zaangażowanie się w przygotowanie uroczystości, jak i gorliwy udział w Białym Tygodniu. Dziękuję jeszcze siostrom Monice i Agacie, oraz organiście Tomkowi.

Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Pobiedr Paszkówka zaprasza w najbliższą sobotę 21 maja na VIII Rajd Szlakiem Papieskim Nie lękajcie się z Marcyporęby i Paszkówki na Draboż. Szczegóły na plakacie w gablotce.  

Ogłoszenia parafialne 15 V 2022