Ogłoszenia parafialne 5 VI 2022

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klas ósmych udzieli Ksiądz Biskup Janusz Mastalski. Pobłogosławi też 3 nowych ministrantów. Msza św. będzie transmitowana.

Za trud przygotowania młodzieży dziękuję siostrze Monice. Jestem bardzo wdzięczny za jej wielkie zaangażowanie, nie tylko podczas formalnych spotkań, ale przede wszystkim za dodatkowe spotkania z młodzieżą jak: wyjazdy, ogniska, spotkania integracyjne, prowadzenie Grupy Teatralnej. Ks. Darkowi Talikowi za spowiedź przed bierzmowaniem.  Dziękuje także siostrze Agacie i Rodzicom młodzieży za piękne przygotowanie kościoła i otoczenia na dzisiejsza uroczystość, a także za udział w trzydniowym przygotowaniu do sakramentu. Dziękuje  Wspólnocie Miriam za pomoc w przygotowaniu duchowym młodzieży, Tomkowi Kozikowi za transmisję, oraz Tomkowi organiście.

Gratuluję i dziękuję Rodzicom nowych ministrantów. Życzę byście zawsze byli tak dumni ze swoich synów.

W poniedziałek święto Najświętszej  Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o 7.30, 10.00 i 18.00.

Bóg zapłać za ofiary jakie dzisiaj składacie na pomoc humanitarną dla ukraińców z Dołyńska.

Serdeczne podziękowania dla osób angażujących się w minionym tygodniu w prace przy kościele. Za ozdobienie kwiatami i krzewami  terenu wokół kościoła dziękuje pani Miłce Stuglik, państwu Renacie i Piotrowi Milowskim, pani Kasi Bogdanowicz, oraz pani Renacie Szydłowskiej.  Za odnowienie gablotek dziękuję państwu Szybiakom.

W naszym Domu Seniora są jeszcze 2 wolne miejsca. Osoby chcące dołączyć do grupy proszone są o zgłoszenie się tam w godzinach zajęć.

Ogłoszenia parafialne 5 VI 2022