XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 30 X 2022

W naszej parafii została stworzona nowa Róża Różańcowa, zwana Płatki Róży, do której należą dzieci i młodzież. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 11.00, otrzymają specjalne błogosławieństwo i tajemnice różańcowe na najbliższy miesiąc, a także poprowadzą nabożeństwo różańcowe.

 

Również dzisiaj oraz we Wszystkich Świętych Rada Parafialna, oraz parafianie będą zbierali na cmentarzu ofiary na jego utrzymanie. Bardzo prosimy o ofiarne wsparcie.

 

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte jak w niedzielę, a dodatkowa z wypominkami i procesją na cmentarzu o godz. 14.00. Msza św. z kościoła o godz. 11.00 będzie transmitowana na żywo przez internet.

W Środę Dzień Zaduszny. Msze św. 7.30, 10.00 i 17.00. Po każdej Mszy św. w listopadzie modlimy się za zmarłych wypominanych w wypominkach listopadowych.

W czwartek dodatkowa Msza św. o 17.00 z racji I czwartku, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Miriam.

W piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza, I piątek miesiąca. Spowiedź od 6.30 i 16.00, od 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania z klas 6,7,8 oraz Grupa Teatralna pojedzie do Myślenic na sztukę „Gość Oczekiwany.” Zbiórka przy kościele o godzinie 14.00

W przyszłą niedzielę harcerze z Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP zapraszają na kiermasz charytatywny. Podczas kiermaszu będzie można nabyć słodkie babeczki, które będą świetnym dodatkiem do niedzielnej kawy. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup najdroższego leku na świecie (10 milionów zł) dla Oliwiera Komana z Wadowic, który choruje na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

O przygotowanie kościoła i otoczenia do Odpustu ku czci św. Marcina proszę parafian z Marcyporęby znad szkoły.

Ogłoszenia parafialne 30 X 2022