IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
19 III 2023
Dzisiaj Gorzkie żale wcześniej niż zwykle, bo o 15.00. Po nich Msza św. i nauka dla mężczyzn. O 17.00 Msza i spotkanie św. dla młodzieży. W poniedziałek dzień spowiedzi św. i zakończenie rekolekcji. Składka przeznaczona będzie na cele rekolekcji.

W poniedziałek Uroczystość św. Józefa.

Od środy Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00.
Z piątku na sobotę  zapraszamy na Parafialną Ekstremalną  Drogę Krzyżową z Marcyporęby do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyruszymy z pod kościoła pół godziny po północy. Wystarczy tylko przyjść i nie trzeba się wcześniej zapisywać. Po przejściu  18 km w ciszy, rozważając stacje Drogi krzyżowej będziemy uczestniczyli we Mszy św. o 6.00 w Sanktuarium. Powrót indywidualny. Poza jedzeniem i gorącym piciem koniecznie trzeba zabrać ze sobą latarkę, najlepiej czołówkę i baterie na wymianę.

W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 10.00 i 18.00 To także Dzień Świętości Życia. Na Mszach św. będzie okazja do złożenia przyrzeczeń Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje można zabrać ze stolika z gazetami.

Składam serdeczne podziękowania strażakom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu piątkowej Drogi krzyżowej po naszej parafii.

O przygotowanie do Świąt Wielkanocnych kościoła i otoczenia proszę parafian z Marcyporęby od kościoła po Brzeźnicę. Proszę o ustalenie szczegółów prac z siostrą Agatą.

Ogłoszenia parafialne 19 III 2023