Ogłoszenia parafialne 28 V 2023

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klasy ósmej udzieli Ksiądz Biskup Janusz Mastalski. Pobłogosławi też 3 nowych lektorów. Msza św. będzie transmitowana.

Za trud przygotowania młodzieży dziękuję siostrze Monice. Jestem bardzo wdzięczny za jej wielkie zaangażowanie, nie tylko podczas formalnych spotkań, ale przede wszystkim za dodatkowe spotkania z młodzieżą jak: wyjazdy, ogniska, spotkania integracyjne, prowadzenie Grupy Teatralnej. Dziękuje także siostrze Agacie i Rodzicom młodzieży za piękne przygotowanie kościoła i otoczenia na dzisiejszą uroczystość. Dziękuje  Wspólnocie Miriam za pomoc w przygotowaniu duchowym młodzieży, scholi za dzisiejszy śpiew, a Karolowi Kozikowi za transmisję, oraz Tomkowi organiście.

Gratuluję i dziękuję Rodzicom nowych lektorów. Życzę byście zawsze byli tak dumni ze swoich synów.

W poniedziałek święto Najświętszej  Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o 7.30, 10.00 i 18.00.

We środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i zakończenie Nabożeństw Majowych procesją.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i rozpoczęcie Nabożeństw Czerwcowych, odprawianych po każdej Mszy św. To także I czwartek miesiąca dodatkowa Msza św. o 18.00 i Adoracja Wspólnoty Miriam.

Pierwszy  Piątek Miesiąca. Spowiedź od 6.30 i 17.00. Odwiedziny chorych od 9.00.

W przyszłą sobotę wyjazd na Parafialną Pielgrzymkę Szlakiem Sanktuariów Orlich Gniazd o godz. 7.00 z parkingu przed kościołem.

Serdeczne dziękuję państwu Renacie i Piotrowi Milowskim za ozdobienie kwiatami na zewnątrz kościoła i plebanii.

Ogłoszenia parafialne 28 maja 2023