Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła

18 VI 2023

 

Od najbliższego poniedziałku wracamy do porannych Mszy św. o godz. 7.00 w poniedziałki, wtorki i czwartki.

 

We wtorek wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego prezbitera, we środę św. Alojzego Gonzagi zakonnika.

W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź od godz. 7.30.

 

Serdeczne Bóg zapłać dla rodziców i młodzieży za pomoc i zaangażowanie się podczas wczorajszego pikniku kończącego rok katechetyczny. Szczególnie dziękuje siostrze Monice za organizację i pani Dorocie Mądry za zajęcia z dziećmi na kucyku.

W przyszłą niedzielę Mszę św. o godz. 11.00 odprawi nasz rodak ks. kanonik Janusz Gacek, który przybędzie wraz ze swoimi parafianami z Pisarzowic, aby dziękować Bogu za 70 lat życia. Wdzięczni za dar jego kapłaństwa módlmy się szczególnie w tym dniu o powołania z naszej parafii.

Ogłoszenia parafialne 18 VI 2023