Ogłoszenia parafialne

XIII Niedziela Zwykła      2 VII 2023

W poniedziałek wspomnienie św. Tomasza, apostoła, we wtorek święto poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie.

W czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Dodatkowa Msza św. o godz. 18.00 z racji I czwartku miesiąca, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu i Uwielbienie prowadzone przez Wspólnotę Miriam.

W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź św. od 6.30 i 17.00,  o 7.00 Msza św. za zmarłych wypominanych, a od 9.00 odwiedziny chorych.

W najbliższa niedziele po każdej mszy świętej odbędzie się kwesta na rzecz Małego Strażaka Adasia Śliwy z Jaśkowic. Adaś choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a – nieuleczalną chorobę, która prowadzi do nieodwracalnego zaniku mięśni i niewydolności krążeniowo oddechowej. Aby spowolnić rozwój choroby potrzebna jest codzienna bardzo kosztowna rehabilitacja. Dlatego Rodzina i przyjaciele proszę z całego serca o pomoc. Cały dochód ze zbiórki przeznaczony zostanie na ratowanie zdrowia i życia Adasia.

16 lipca w niedzielę o godz. 11.30 obchodzić będziemy odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). O przygotowanie kościoła i otoczenia proszę parafian z Granic, Machówki i sąsiedztwa Kopytówki. Proszę o kontakt z siostrą Agatą.

Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze, oraz Firma Skorpion z Nowych Dworów serdecznie zapraszają na Piknik na Kocyku i Koncert Szumiłąka na Trawnej Górze, który odbędzie się 9 lipca 2023 roku o godz. 16.30. Wystąpią także Natalia Misiura, Antonina Barzycka i Martyna Nawieśniak. Organizatorzy proszę o zabranie ze sobą kocyka.

Ogłoszenia parafialne 2 VII 2023