Ogłoszenia parafialne

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 września 2023

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej siostrę Agnieszkę Zamora, która będzie katechizować w szkole i duszpasterzować w parafii. Zapewniamy o naszej modlitwie.

Dzisiaj o godz. 9.00 Msza Dożynkowa transmitowana przez internet.

Jutro rozpoczęcie Roku Szkolnego. Uroczysta Msza św. o godz. 8.00. Spowiedź pół godziny wcześniej. Również w poniedziałek wspomnienie błogosławionych sióstr Nazaretanek Marii Stelli i 10 towarzyszek, męczennic z Nowogródka.

We wtorek pogrzeb śp. Zofii Strózik. Wprowadzenie ciała i różaniec o 13.30. Msza św. 0 14.00.

W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę po wakacyjne przerwie zaprasza na próbę o godz. 12.00 parafialna schola. Również w sobotę Msza św. w Kopytówce przy kapliczce o godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci i młodzieży z „Płatków Róży” i zmiana tajemnic różańcowych.

Bóg zapłać za złożone przez Was ofiary na fundusz inwestycyjny.

Zapraszam na parafialną pielgrzymkę „Szlakiem południowo – zachodniej Polski i czeskich Moraw” 7-8 października. Odwiedzimy Sanktuarium na Górze św. Anny, zamek w Mosznej, Złoty Stok, Kłodzko, oraz czeski Ołomuniec. Cena 490.00 zł/ os. plus ok. 70 zł na wstępy. Rezerwacja od przyszłej niedzieli poprzez wpłatę 100 zł zaliczki.

Polecajmy  w naszej modlitwach Miłosiernemu Bogu zmarłe w ostatnich dniach parafianki śp. Bronisławę Medoń i śp. Zofię Strózik.

Ogłoszenia parafialne 3 września 2023