XXXIII NIEDZIELA       19 XI 2023

W poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

W środę wspomnienie św. Cecylii, patronki organistów i scholi. Naszą wdzięczną modlitwą ogarnijmy tych dzięki których talentowi możemy wielbić Boga śpiewem. Bóg zapłać za to organiście Tomkowi, paniom Miłce i Asi, oraz scholii.

W piątek wspomnienie św. Andrzeja i męczenników wietnamskich, a w sobotę św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

Ze względu na przygotowania do inscenizacji Jasełek przez najbliższy miesiąc wtorkowe Warsztaty Teatralne dla dzieci i młodzieży będą odbywały się w Domu Ludowym w Marcyporębie. Godziny pozostają bez zmian. Już dzisiaj wszystkich zapraszamy i prosimy o zarezerwowanie czasu na ich obejrzenie 17 grudnia o godz. 17.00.

Bardzo serdeczne zapraszam na Adwentowe Warsztaty Plastyczne dla dzieci i młodzieży, które będą się odbywały w każdą sobotę od 2 grudnia w godz. od 15.30 do 16.50 w salce parafialnej. W przyszłą sobotę dzieci pod okiem Doroty Juchy nauczą się wykonywać aniołki na choinkę. Warsztaty są darmowe, trzeba przymieść swoje nożyczki. Ze względu na przygotowanie materiałów proszę o wcześniejsze zapisywane dzieci w zakrystii. Część wykonanych przez dzieci aniołków będzie zdobiła Dziecięcą Szopkę w naszym kościele.

Składam serdeczne podziękowanie panom Andrzejowi i Kubie Długopolskim, oraz Marcinowi Myśliwcowi za ścięcie drzew na skarpie przy kościele, oraz panu Franciszkowi Żmudzie za wsparcie organizacyjne.

Ogłoszenia parafialne 19 XI 2023