I NIEDZIELA ADWENTU

 3 XII 2023

Rozpoczęliśmy dzisiaj Okres Adwentu, a tym samych zapraszamy w dni powszednie na Roraty o godz. 17.00. a we wtorki o 18.00 ze względu na wcześniejsze Warsztaty Teatralne.

W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież na Adwentowe Warsztaty Plastyczne od godz. 15.30 do 16.50 w salce parafialnej. Tym razem dzieci nauczą się wykonywać gwiazdki na choinkę. Warsztaty są darmowe, trzeba przymieść swoje nożyczki.

W środę wspomnienie św. Mikołaja, w czwartek św. Ambrożego, a w piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 10.00 i 17.00.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Pobłogosławione opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii. Złożone przy tej okazji  ofiary są formą wdzięczności za pracę siostry Agaty i Agnieszki w parafii.

Na stoliku z gazetami można też nabyć świece na stół wigilijny, z których dochód przeznaczony jest na pomoc dla potrzebujących jaką organizuje Caritas.

W niedzielę 17 XII odbędzie się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców i Pracowników szkoły. Szczegóły za tydzień.

O przygotowanie kościoła do Świąt proszę parafian z Nowych Dworów od strony Tłuczani.

Składka na cele inwestycyjne naszej parafii została przesunięta na kolejną niedzielę.

W minioną środę odbył się pogrzeby  naszego parafian śp. Ryszarda Pamuły i śp. Franciszka Koźbielaka . Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

Ogłoszenia parafialne 3 XII 2023