5 NIEDZIELA ZWYKŁA

 4 II 2024

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 zmianka tajemnic różańcowych Płatków Róży. Również dzisiaj kontynuujemy duchowe przygotowanie do Wielkiego Postu poprzez Adorację Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.

W poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, dzień imienin siostry Agaty, zakrystianki w intencji której będzie odprawiona Msza św. dziękczynna w przyszłą niedzielę o godz.11.00. Życzymy jej wielu Łask, dużo sił i dobrych ludzi wokół.

W sobotę 10 lutego zapraszamy dzieci i młodzież na Zabawę Karnawałową w godz. 15.00 – 18.00 w Domu Ludowym w Marcypoębie. Prosimy o przybycie w dowolnych przebraniach. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

W ramach parafialnych ferii zapraszamy dzieci i młodzież na jednodniowy wyjazd do Zakopanego we wtorek 20 lutego. W planach między innymi zwiedzanie miasta, Wielkiej Krokwi, Kuźnic, Pustelni Brata Alberta i schroniska na Kalatówkach. Wyjazd jest dofinansowany przez parafię i wynosi tylko 20 zł. Zapisy od dzisiaj w zakrystii.

Od 11 lutego w każdą drugą i czwartą niedzielę każdego miesiąca Msze św. o godz. 11.00 będą szczególnie dedykowane dzieciom. Prosimy, aby dzieci siadały w pierwszych ławeczkach. Mniejsze z Rodzicami. Będziemy też prosili dzieci o przygotowywanie modlitwy wiernych i procesji z darami. Dzieci po Mszy św. otrzymają małe karteczki tzw. Ziarna z zadaniami. Uzupełnione Ziarenka wezmą udział w losowaniu nagród na kolejnej dziecięcej Mszy św.

W minionym tygodniu na  cmentarzu ruszyły prace związane z przyłączem prądu. Zostały zakopane przewody od słupa do skrzynki połączeniowej przy bramie wejściowej. Teraz czekamy na zamontowanie licznika. Następnie zamontujemy oświetlenie i kamery na cmentarzu oraz parkingu.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary  na inwestycje w naszej parafii.

Wczoraj pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Zofię Kałuża. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

 

Ogłoszenia parafialne 4 luty 2024