IX NIEDZIELA ZWYKŁA

2 VI 2024

Składam serdeczne podziękowania Wam wszystkim za udział w Procesji Bożego Ciała. Szczególnie dziękuję za organizację tego wydarzenia parafianom z Bachorowic wraz z sołtysem Pawłem Kwarciakiem, Rodzicom dzieci z Pierwszej Komunii św. i młodzieży bierzmowanej, Strażakom, paniom z Kół Gospodyń Wiejskich, oraz wszystkim niosącym feretrony, figury i sztandary. Siostrze Agnieszce i dzieciom sypiącym kwiaty. Siostrze Agacie koordynującej to wydarzenia. Organiście, ministrantom i lektorom. Wszystkim Bóg zapłać za modlitwę i świadectwo wiary. Przez Oktawę do czwartku włącznie po Mszy wieczornej procesja wokół kościoła.

W środę pogrzeb śp. Michaliny Grzywa. Wprowadzenie ciała o godz. 14.30, Msza św. o 15.00.

W piątek I Piątek miesiąca i Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od 9.00. Spowiedź od 6.30 i 17.00. Dla dzieci po I Komunii okazja do rozpoczęcia 9 Pierwszych Piątków Miesiąca. Po spowiedzi, a przed Msza św. zapraszamy dzieci do salki na gry planszowe.

W sobotę o godz. 7.00 wyjazd z parkingu przy kościele na Pielgrzymkę Krasiczyna, Przemyśla, Rzeszowa i Markowej.

W niedziele 16 czerwca zapraszamy na poświęcenie odnowionego krzyża w Zalesie na szlaku na Trawną Górę. Wspólne wyjście z pod kościoła o 15.00. Msza św. pod krzyżem o 16.00.

W sobotę 22 czerwca z okazji zakończenia Roku Katechetycznego zapraszamy dzieci od klasy V na Rajd Rowerowy przez Tyniec do Krakowa. Trasa jest przewidziana w dwóch wariantach. Pierwszy krótszy – dojazd do Tyńca (25km – 2h) i powrót zorganizowanym przez nas busem. Drugi, dojazd do Rynku Krakowskiego (20km, 3h) i powrót pociągiem. Szczegółowe zasady można odebrać od dzisiaj w zakrystii. Zapisy do 16 czerwca. Chętnych do opieki, jeżdżących na rowerach dorosłych proszę o zgłoszenie się w zakrystii.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na Fundusz inwestycyjny.

Ogłoszenia parafialne 2 czerwca 2024