X NIEDZIELA ZWYKŁA

9 VI 2024

W dzisiejszą niedzielę wracamy do odprawiania co drugi tydzień Mszy św. o godz. 11.00 z kazaniem dla dzieci, oraz z losowaniem Ziaren.

W najbliższą sobotę beatyfikacja ks. Michała Rapacza w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o godz. 11.00.

Również w najbliższą sobotę o godz. 15.00 zapraszamy dzieci na Warsztaty Plastyczne z okazji Dnia Ojca.

W niedziele 16 czerwca zapraszamy na poświęcenie odnowionego krzyża w Zalesie na szlaku na Trawną Górę. Wspólne wyjście z pod kościoła o 15.00. Msza św. pod krzyżem o 16.00. Można także podjechać samochodem ulicą Myśliwską w kierunku domu pani Dąbrowskiej.

W sobotę 22 czerwca z okazji zakończenia Roku Katechetycznego zapraszamy dzieci od klasy V na Rajd Rowerowy przez Tyniec do Krakowa. Trasa jest przewidziana w dwóch wariantach. Pierwszy krótszy – dojazd do Tyńca (25km – 2h) i powrót zorganizowanym przez nas busem. Drugi, dojazd do Rynku Krakowskiego (12,5 km, 1h) i powrót pociągiem. Szczegółowe zasady można odebrać od dzisiaj w zakrystii. Zapisy do 16 przyszłej niedzieli. Chętnych do opieki, jeżdżących na rowerach dorosłych proszę o zgłoszenie się w zakrystii.

Bóg zapłać za złożone ofiary na Fundusz inwestycyjny, które wyniosły 4310 zł. Dziękuje również za skoszenia trawy na skarpie przy cmentarzu panu Pawłowi Ciernia.

Ogłoszenia parafialne 9 VI 2024