VI Niedziela zwykła

 Dzisiejsza niedziela, to już ostatnia  z trzech niedziel, która poprzez Nabożeństwo  40-godzinne przygotowuje nas na Wielki Post. Bardzo Wam dziękuję za ten czas modlitwy, który na pewno przyniesie dobre owoce w naszym życiu.

Najbliższa środa to Środa Popielcowa. Msze święte z posypanie głów popiołem o  godz. 7.30, 10.00 i 17.00. Obowiązuje post (dwa posiłki lekkie i jeden do syta) i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Czwartek: spotkanie modlitewne Wspólnoty Miriam o godz. 18.00 w salce. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Piątek: Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.15, a dla dorosłych po Mszy św.

Sobota: próba scholii o 12.00 w salce parafialnej.

Przyszła niedziela to już I Niedziela Wielkiego Postu, droga krzyżowa po Mszy św. o godz. 11.00, a o 16.00 Gorzkie żale na których kazania pasyjne wygłosi ks. Dariusz Susek z parafii Mariackiej w Krakowie.

Ogłoszenia parafialne 14 II 2021