III Niedziela Wielkanocna

 

W poniedziałek pogrzeb śp. Marka Zmysłowskiego

godz. 14.00 wprowadzenie i różaniec

godz. 14.30 Msza św. pogrzebowa

 

W piątek Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

 

W Starostwie Powiatowym w Wadowicach można zamówić usługę bezpłatnego, indywidualnego transportu dla osób, które mają problemy z poruszaniem się. Mogą z niej skorzystać osoby starsze, niepełnosprawne, słabowidzące oraz wszyscy, którzy potrzebują wsparcia w zakresie mobilności. Urząd pomoże w dojeździe do pracy, do  lekarza, na rehabilitację, czy na zajęcia edukacyjne lub kulturalne. Szczegóły na plakacie w gablotce. Szczegóły na stronie  internetowej www.powiatwadowicki.pl, a także na naszej tablicy ogłoszeń.  Projekt nosi nazwę „Otwarty Samorząd – Aktywny Mieszkaniec”.

Ogłoszenia 18 kwietnia 2021