XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Przez całą dzisiejszą niedzielę dziękujemy Bogu za tegoroczne zbiory. Uroczysta Msza św. Dożynkowa z udziałem Pań z Kół Gospodyń Wiejskich o godz.  11.00. Również dzisiaj od godz. 15.00 Wójt Gminy Brzeźnica zaprasza serdecznie na Polsko – Słowacki dzień folkloru w Brzeźnicy. Podczas imprezy będzie możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym oraz zaszczepić się przeciw COVID-19. Dyżur rachmistrza spisowego odbędzie się również w WDK w Nowych Dworach w 6 września 8.00 – 12.00, oraz w WDK w Marcyporębie 7 września od 13.00 – 17.00.

W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, w czwartek wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.

W sobotę o godz. 12.00 inauguracyjne spotkanie naszej  scholki parafialnej. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

Również w sobotę w Kopytówce przy Kapliczce o 16.00 odprawimy Mszę św. za jej fundatorkę śp. Joanne Kubas i Zmarłych z Kopytówki.

W przyszłą niedzielę zapraszam Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie organizacyjne w salce o godz. 10.00 i na Msze św. o godz. 11.00.

Także w przyszłą niedzielę w ramach spotkań przygotowujących do sakramentu bierzmowania młodzież z klas VI-VIII wyjedzie na spektakl Pogodynka do Myślenic. Wyjazd z kościelnego parkingu o 15.00. Powrót około 20.00.

Otrzymaliśmy serdeczne podziękowanie od Rodziców chorej Milenki, którą wsparliśmy w zeszłą niedzielę. Zebraliśmy 3334 zł i 7 euro.

Na prośbę Caritas Polska i Krakowskiej Kurii przed kościołem można wspomóc ofiarami Afgańczyków. Prosimy też o modlitwę o pokój w ich kraju.

Ogłoszenia 5 września 2021