XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 X 2022

 

Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.00.W najbliższą środę proszę o prowadzenie różańca Róże z Kopytówki , a w przyszłą środę z Nowych Dworów. We czwartki Wspólnotę Miriam, a w pozostałe dni młodzież i dzieci.

Kalendarz liturgiczny:

We wtorek wspomnienie św. Jana XXIII papieża, w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego prezbitera, w piątek św. Małgorzaty Marii Alacoque dziewicy, a w sobotę św. Teresy od Jezusa dziewicy i Doktora Kościoła.

W najbliższą sobotę 15 października zaległe odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 9.00

Również w sobotę w salce parafialnej odbędą się warsztaty formacyjno-plastyczne dla scholi i osób sympatyzujących prowadzone przez panią Marię z Leńcz. Warsztaty mają nam odpowiedzieć na pytanie: „Jakie jest moje Imię, czyli co o mnie wie Bóg, a czego ja jeszcze nie wiem.” W części plastycznej inspiracją będą zapachy ziół, olejków i naturalnych wypełniaczy. Warsztaty są darmowe, wolnych miejsc 20. Chętni proszeni są o zapisywanie się u siostry Agaty.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski. Poprzez zbiórkę ofiar, po raz kolejny wesprzemy zdolną a ubogą młodzież i studentów, co umożliwi im rozwój intelektualny i duchowy w duchu św. Jana Pawła II.

Ogłoszenia 9 X 2022