Uroczystość Wszystkich Świętych 2022

Rozpoczęliśmy szczególny miesiąc modlitwy za zmarłych.

Wierni, którzy nawiedzą dzisiaj lub jutro kościół, mogą dostąpić odpustu zupełnego ofiarowanego za dusze w czyśćcu cierpiące. W czasie nawiedzenia kościoła należy odmówić Ojcze nasz i Wierzę, oraz wyspowiadać się, przyjąć Komunię świętą i pomodlić się w intencjach Ojca Świętego.

Również wierni, którzy w dniach 1 – 8 listopada nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myślach pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.

Dzisiaj Msze św. jak w niedzielę, o 11.00 transmitowana na żywo przez internet. O 14.00  Msza św. na cmentarzu, a po niej procesją wraz z modlitwą za zmarłych wypominanych w miesiącu listopadzie.  

Rada Parafialna, oraz parafianie zbierają na cmentarzu ofiary na jego utrzymanie. Bóg zapłać im za ich posługę i troskę o nasz cmentarz. Za całoroczną ofiarną pracę na cmentarzu dziękuję panu Tomaszowi Skoczylasowi i jego współpracownikom. Niech Bóg Wam tę trudną posługę wynagrodzi.

Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. 7.30, 10.00 i 17.00. Po każdej Mszy św. modlimy się za zmarłych wypominanych w wypominkach listopadowych. Ponadto będziemy się modlili w intencji tych zmarłych przez cały listopad po Mszach świętych w tygodniu.

Ogłoszenia Uroczystość Wszystkich Świętych 2022