XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA   5 listopada 2023

Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 wymiana tajemnic różańcowych przez dzieci i młodzież z Płatków Róży.

W czwartek Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

W sobotę  Odpust Parafialny ku czci św. Marcina z Toures. Uroczystą Sumę Odpustową o godz. 11.00 odprawi Ksiądz Kacper Nawrot, rekolekcjonista z Wielkiego Postu. Będzie ona transmitowana poprzez internet. Pozostałe Msze św. o 7.30 i 9.00 i niedzielna o 17.00.

O godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na odpustowo – patriotyczne ognisko  przygotowane przez młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

Bóg zapłać za złożone ofiary podczas składki na cele inwestycyjne naszej parafii. Dziękuję również pani Miłce Stuglik i współpracownikom  za całoroczne dbanie o kwiaty i sadzonki terenu wokół kościoła i plebanii. Dziękuję także panu Sołtysowi Franciszkowi Żmudzie za kamień na parking przy cmentarzu.

Wójt Gminy Brzeźnica , Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy i Rada Sołecka w Nowych Dworach zapraszają na Uroczyste Obchody Święta Niepodległości 11 listopada 2023 r. Po Mszy św. o godz. 9.00 w Brzeźnicy, złożeniu kwiatów pod pomnikiem, koncercie w Centrum Kultury o godz. 10.45 rozpocznie się I Parada Motocyklowa. Zbiórka motocyklistów na parkingu przy Urzędzie Gminy. Szczegóły na stronie internetowej.

W minioną sobotę pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Józefę Grzywę. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.

Ogłoszenia parafialne 5 XI 2023