V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 17 III 2024

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przeżyciu Rekolekcji Wielkopostnych: Siostrom Agacie i Agnieszce, organistom Tomkowi i Dawidowi, Karolowi Kozikowi i Mateuszowi Gonciarczykowi za transmisje internetowe, paniom od FB i grafiki, strażakom za zabezpieczenie trasy, pani Wioli Żmudzie i panu Marcinowi Legieniowi za odwiedziny u chorych.

Wam wszystkim za obecność i duchowe zaangażowanie.

Za przygotowanie i poprowadzenie Parafialnej Ekstremalnej  Drogi Krzyżowej dziękuje pani Marii Faber.

Zachęcamy do zakupów na Kiermaszu Wielkanocnym. W odróżnieniu od dekoracji, które możemy kupić w innych miejscach stroiki na cmentarz, stroiki na stół wielkanocny, świeczki, znicze wielkanocne są już poświęcone, a dochód przeznaczony jest na działalność dzieci i młodzieży przy naszej parafii.

Gorzkie żale dzisiaj o 16.00.

We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

W sobotę o 19.00 rozpoczniemy Młodzieżową Drogę Krzyżową na Trawną Górę. Przejdziemy 3 km. Proszę młodzież o zabranie latarek, ciepłego ubioru i bitów do wędrówki terenowej. Zakończenie około 22 przy Domu Polsko-Słowackim. W razie złej pogody Droga krzyżowa odbędzie się w kościele.

Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej, a o godz. 11.00 uroczysta procesja. Msza św. o godz. 11.00 będzie transmitowane.

Na stoliku z gazetami można nabyć Baranki wielkanocne , z których dochód przeznaczony na dzieła Caritas.

Ogłoszenia parafialne 17 III 2024