Niedziela: Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 11.00 Droga Krzyżowa. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.00 następnie Msza św.  Zapraszam do udziału w nabożeństwach o Męce Pańskiej. Będziemy szczególnie modlić się o ustanie zarazy wirusa.

Zachęcamy do wspólnej modlitwy za pośrednictwem internetowej transmisji  Mszy Świętej oraz Drogi Krzyżowej z naszego Kościoła.
Transmisję na żywo rozpoczniemy o godzinie 11:00 na Parafialnym kanale You Tube, link poniżej

https://youtu.be/2-Igb67YFl4

Środa: Uroczystość Zwiastowania  Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Przez cały dzień kościół będzie otwarty.

O godzinie 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie możliwość Spowiedzi Świętej do Mszy Świętej o godzinie 17:00.

Piątek: O godzinie 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, oraz możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi.
O godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, 
Msza Święta o godzinie 17:00.

Ze względu na epidemię koronawirusa i wprowadzone przepisy i po uzgodnieniu z księdzem rekolekcjonistą, rekolekcje zostają odwołane. Korzystajmy rekolekcji jakie są przekazywane w środkach masowego przekazu. Okazja do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zachowujmy się spokojnie, stosując się do zaleceń władz. Korzystanie z dyspensy od uczestniczenia we Mszy świętej nie zwalnia ze świętowania dnia świętego.

Módlmy się za ofiary koronawirusa,  w intencjach osób zarażonych, ich rodzin, służb medycznych i mundurowych, odpowiedzialnych za Naród, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od zagrożenia epidemicznego.

Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przez parafię.

Wzorem lat poprzednich Caritas Archidiecezji Krakowskiej rozprowadza baranki.  Dochód z rozprowadzania przeznaczony jest na cele charytatywne naszej Archidiecezji.

Sobota :
O godzinie 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie możliwość Spowiedzi Świętej do Mszy Świętej o godzinie 17:00.

Transmisja Niedzielnej Mszy Świętej 22.03.2020 godzina 11:00

Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu 22.03.2020