Niedziela: Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 11.00 Droga Krzyżowa. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.00, następnie Msza św. Będziemy szczególnie modlić się o ustanie zarazy. Po Mszy św. o godz. 9.00 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

Zachęcamy do wspólnej modlitwy za pośrednictwem internetowej transmisji  Mszy Świętej oraz Drogi Krzyżowej z naszego Kościoła.
Transmisję na żywo rozpoczniemy o godzinie 11:00 na Parafialnym kanale You Tube, link poniżej

https://youtu.be/6ComH-Y5U4o

Czwartek:  Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnego spotkania z Jezusem w cichej modlitwie, w tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 19.00

Piątek: Pierwszy  piątek kwietnia. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych parafian. Proszę te osoby zgłaszać. Pojadę do tych tylko kto będzie zgłoszony. O godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich następnie Msza św.

Niedziela: W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Niedziela Palmowa otwiera tydzień najważniejszych wydarzeń w historii zbawienia – Wielki Tydzień. Przed Mszą św. o 11.00 poświęcenie palm.

We środę, czwartek, piątek i sobotę kościół jest otwarty cały dzień o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji ustania zarazy, następnie możliwość z korzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Bardzo proszę skorzystać ze spowiedzi. Po spowiedzi będzie możliwość przystąpienia do Komunii Świętej. Nie odkładać na później, bo nie będzie zorganizowanej spowiedzi masowej i trudno będzie liczyć na spowiedź gdzie indziej.

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii zachowujmy się spokojnie, stosując się do zaleceń władz również gdy chodzi o uczestnictwo we Mszy św. Korzystanie z dyspensy od uczestniczenia we Mszy świętej nie zwalnia ze świętowania dnia świętego.

Módlmy się za ofiary koronawirusa,  w intencjach osób zarażonych, ich rodzin, służb medycznych i mundurowych, odpowiedzialnych za Naród, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od zagrożenia epidemicznego.

Parafian z Bachorowic prawej strony drogi proszę o skontaktowanie się ze Siostrą zakrystianką w tym tygodniu w sprawie sprzątania kościoła na święta.

Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przez parafię.

Wzorem lat poprzednich Caritas Archidiecezji Krakowskiej rozprowadza baranki. Dochód z rozprowadzania przeznaczony jest na cele charytatywne naszej Archidiecezji.

Transmisja Mszy Świętej

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu 29.03