VI Niedziela WIELKIEGO POSTU : Dzisiaj obchodzimy pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Niedziela Palmowa otwiera tydzień najważniejszych wydarzeń w historii zbawienia – Wielki Tydzień. Przed Mszą św. o godz. 11.00 poświęcenie palm Online. Msza św. będzie transmitowana przez internet, dlatego zjednoczmy się i uczestniczmy w poświęceniu palm nie wychodząc z domu. Po Mszy św. o godz. 11.00 Droga Krzyżowa. Dzisiaj jeszcze o godz 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Msza św. Będziemy szczególnie modlić się o ustanie zarazy.

W Wielkim Tygodniu codziennie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji ustania zarazy.

Okazja do spowiedzi od poniedziałku do środy po Koronce oraz w te dni po Mszy św.

Wielki Czwartek:  Transmisja Mszy Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00
Bardzo proszę pozostańmy w domach.

Wielki Piątek: Liturgia Wielkiego Piątku -transmisja o godz. 18.00. W swoich rodzinach proszę zgromadźcie się przy stole rodzinnym, połóżcie na nim Krzyż. W trakcie obrzędu adoracji krzyża złóżmy pokłon Jezusowi  uklękając przy rodzinnym stole.

Adoracja Pana Jezusa w kościele do godz. 22.00. W Wielką Sobotę adoracja od godz. 8.00. Przychodząc w sobotę do kościoła na adorację Krzyża bardzo proszę przestrzegać zasad epidemicznych co do liczby i odległości między osobami.

Wielka Sobota: Poświęcenie pokarmów [Online]: W Godzinie Miłosierdzia o godz.15.00 zgromadźmy się w domu rodzinnym. Na stole rodzinnym, który jest takim ołtarzem domowym przygotujmy koszyczek z pokarmami przeznaczonymi do poświęcenia. O godz. 15.00 odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a następnie pobłogosławię pokarmy wielkanocne.

Liturgia Wielkiej Soboty – transmisja o godz. 18.00. Wszystkie uroczystości Triduum Sacrum będą transmitowane przez internet. Gromadźmy się jako parafia w duchu modlitewnym w swych domach. Zachowajmy zdrowy rozsądek, nie gromadźmy się w kościele. Stół rodzinny niech będzie takim ołtarzem, módlmy się razem. Na zakończenie uroczystości Wigilii Paschalnej, wyjątkowa Procesja Rezurekcyjna. Proszę zorganizujmy się wieczorem [ po transmisji] stojąc przed własnymi domami z zapaloną świecą lub podejdźmy zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa do  najbliższej drogi. Ulicami naszej parafii przejedzie samochód strażacki pilotujący, a za nim pojedzie samochód z Najświętszym  Sakramentem.  Będę błogosławił wszystkie nasze domy i wszystkich mieszkańców błagając o ustanie pandemii. Plan przejazdu opublikujemy w tygodniu.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego: Msze jak w zwykłą niedzielę 7.30, 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia – Niedziela Palmowa 05.04