Niedziela: Dzisiaj piąta niedziela wielkanocna. Nabożeństwo majowe w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Msza św. o godz. 11.00 transmitowana przez internet.

W maju w dni powszednie o godz. 18.00 Msza św. następnie nabożeństwo majowe. W swoich domach proszę gromadzić się na rodzinnym nabożeństwie majowym. Półgodziny przed Mszą jest okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Wtorek: Wspomnienie św. męczenników Nereusza i Achcllesa, Pankracego.

Środa: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.

Czwartek: Święto św. Macieja Apostoła

Piątek: Wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy.

Sobota: Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

Niedziela: W przyszła niedzielę o godz. 11.00 dziękczynienie za dar Świętego Jana Pawła II w setną rocznicę jego urodzin.

 W związku z epidemią zachowujmy się spokojnie, stosując się do zaleceń odpowiednich władz. Komunia w tym okresie będzie udzielana przez podanie na rękę. Korzystanie przez dzieci i młodzież z dyspensy nie zwalnia ze świętowania dnia świętego.

Módlmy się w intencjach osób zarażonych, ich rodzin,  służb medycznych, odpowiedzialnych za Naród, a nade wszystko by Miłosierny Bóg uchronił nas od rozprzestrzeniania się zarazy..

Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przez parafię. Została przyznana dotacja w formie pomocy na renowację prospektu organowego. W najbliższy wtorek zostanie on zabrany do pracowni konserwatorskiej z Krakowie. Prace w pierwszym etapie są zaplanowane do końca roku. Drugi etap po uzyskaniu pomocy w przyszłym roku.

Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna 10.05