Niedziela: Dzisiaj 13 niedziela zwykła w roku liturgicznym. Po Mszy św. o godz. 9.00 katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Chrzest dzieci w I niedzielę lipca. Dzisiaj wspominamy św. Ireneusza, biskupa.

Poniedziałek: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 10.00 i 18.00.

Wtorek: Wspomnienie świętych pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego. Zakończenie nabożeństw do Serca Pana Jezusa.

Środa: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zmarł Jan Śnieżyński ojciec ks. Marcina, pochodzący z Nowych Dworów. Pogrzeb planowany jest we środę.

Czwartek: Czwartek przed I piątkiem Lipca. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.

PiątekPierwszy piątek lipca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych i starszych parafian. Proszę te osoby zgłaszać. Pojadę do tych tylko kto będzie zgłoszony. Spowiedź pierwszopiątkowa we środę i czwartek od godz. 17.00 oraz w piątek rano i od 17.00. Okazja do spowiedzi w dni powszednie pół godziny przed Mszą Świętą. Wspomnienie św. Tomasza Apostoła.

Sobota: Rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

Niedziela: W przyszłą niedzielę przy kościele zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych przez ostatnie ulewy.

Ks. Jan Giądła z racji wieku emerytalnego zrezygnował z funkcji proboszcza parafii. Ks. Abp. Marek Jędraszewski rezygnacje przyjął. Z dniem 1 lipca nowym proboszczem parafii został mianowany  Ks. Rafał Marciak.  Uroczyste objęcie parafii przez nowego Ks. Proboszcza w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 7.30.

Ogłoszenia – XIII Niedziela Zwykła 28.06