Niedziela: Dzisiaj w naszej parafii  uroczystość ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Suma odpustowa o godz. 11.30. Słowo Boże na wszystkich Mszach św. głosi i sumę odpustową odprawi ks. Dariusz Susek, wizytator katechetyczny w Krakowie. Organistą będzie Profesor dr habilitowany Pan Wiesław Delimat z UPJPII z Krakowie.

Poniedziałek: Wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Środa: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

Czwartek: Dzisiaj w naszej parafii uroczystość ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Msze św. 7.30, 10.00 i 18.00. W miarę możliwości proszę o udział we Mszy św.

W Wadowicach u ojców Karmelitów główne święto patronalne. Ojcowie zapraszają na Sumę odpustową o godz. 18.00. 

Sobota: Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

Niedziela: W przyszłą niedzielę w parafii Wysoka odpust parafialny ku czci św. Marii Magdaleny.

Serdeczne Bóg zapłać składam ks. Dariuszowi Suskowi za wygłoszone słowo Boże na wszystkich mszach św. a także celebrę naszej Sumy Odpustowej.
Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję wszystkim księżom z dekanatu jak również księżom gościom. Dziękuję Ojcom Karmelitom za uczczenie Matki Bożej naszej patronki. Wyrażam wdzięczność Panu organiście Profesorowi  dr habilitowanemu Wiesławowi Delimatowi za uświetnienie naszej uroczystości odpustowej. Dziękuję grupie Cantores, scholii, grupie modlitewnej Miriam oraz służbie liturgicznej ołtarza. Dziękuję Strażakom z Marcyporęby i Kopytówki z pocztami sztandarowymi, Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich w strojach ludowych, niosącym feretrony i sztandary, dzieciom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienie naszego odpustu. Serdeczne Bóg zapłać parafianom z ul św. Floriana z domów powyżej kościoła, za prace porządkowe w kościele i terenie wokół kościoła. Szczególne podziękowanie składam siostrze Agacie zakrystiance za wielką troskę i dbałość o nasz kościół parafialny, Bóg zapłać.

Niech Matka Boża otoczy wszystkich swą Matczyną opieką. Maryjo z Góry Karmel miej nas w swej opiece. Raz jeszcze wszystkim Bóg Zapłać.

Ogłoszenia – XV Niedziela Zwykła 12.07.2020