Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu

         Dzisiejsza niedziela, to I Niedziela Wielkiego Postu. Droga krzyżowa po Mszy św. o godz. 11.00, a o godz. 16.00 Gorzkie żale na których kazania pasyjne wygłosi ks. Dariusz Susek.

Dzisiejsza składka przekazana jest na budowę Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach. Natomiast podczas Gorzkich żali będziemy zbierali ofiary na dekoracje kwiatami ołtarzy podczas całego roku, jak również przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa.

W tym roku nasze Rekolekcje parafialne będą od 12 – 15 marca (pt – pn).

 

Poniedziałek: święto Katedry św. Piotra, apostoła. 

Pogrzeb śp. Stanisława Medonia. Wprowadzenie do kościoła o 12.30, Msza pogrzebowa o 13.00.

Wtorek: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Środa: zbiórka ministrantów o godz. 16.00

Piątek: Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.15, a dla dorosłych po Mszy św. około 17.30

 

Zachęcamy do odwiedzania nowego parafialnego Facebooka, gdzie najszybciej znajdziemy aktualne wydarzenia i wiadomości. Już dzisiaj możemy np. posłuchać zapowiedzi naszego kaznodziei pasyjnego do udziału w Gorzkich Żalach. Za trud systematycznego prowadzenia Facebooka serdecznie dziękuję nowej Grupie Redaktorskiej.

Ogłoszenia parafialne 21 II 2021