Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj o godz. 16.00.zapraszamy na Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

W piątek rozpoczniemy nasze Rekolekcje parafialne, które potrwają do poniedziałku. Poprowadzi je ks. Dariusz Susek, znany nam z tegorocznych kazań pasyjnych. Rekolekcje będą transmitowane przez internet. Proszę zabrać program nauk.

Nasze rekolekcje uświetni modlitewnym śpiewem chór Animabile prowadzona przez pana Pawła Bębenka. W sobotę o 16.30 będą animowali śpiew Nieszporów i podczas Mszy św. o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Również w sobotę z posługą przedświątecznej spowiedzi i komunii św. odwiedzimy chorych i starszych w domach, których proszę zgłaszać w zakrystii. Kolejne odwiedziny w pierwszy piątek maja.

W przyszłą sobotę 20 III od godz. 9.00 planujemy pracę porządkowe na cmentarzu. Chcemy podciąć tuje i pozbierać śmieci, tak aby był godnie przygotowany na Święta Wielkanocne. Aby to się udało muszą być spełnione dwa warunki: pogoda i pracowici parafianie. O to drugie się nie martwię i dlatego w zakrystii będą zapisy chętnych do pracy. Potrzebujemy minimum 5 mężczyzn ze sprzętem do obcinania i 10 kobiet. Chcemy zrobić to szybko i sprawnie, zachowując równocześnie reżim sanitarny. W zakrystii po Mszy ruszają zapisy.

Na stoliku z gazetami wystawione są Baranki wielkanocne. Złożone ofiary przeznaczone są na dzieła Caritas Archidiecezji krakowskiej.

Dzisiaj przed kościołem wolontariusze Stowarzyszenia Dobrosław zbierają datki na leczenie chorego Szymka, który w wyniku porażenia mózgowego cierpi na zanik mięśni.

Ogłoszenia parafialne 7 marca 2021