XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać  za ofiary złożone podczas zbiórka na poszkodowanych podczas pożaru w Nowej Białej. Zebraliśmy 2.860 zł.

We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

 

W przyszłą niedzielę 11 lipca odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi ks. prałat Stanisław Szyszka wieloletni proboszcz w Zakopanem.

Z okazji Odpustu od godziny 10.00 – 16.00 zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy na mini placu zabaw przy plebani. Wśród atrakcji między innymi dmuchana zjeżdżalnia, rzutki do tarczy, chodzenia po linie itp. gry i zabawy. Serdecznie zapraszamy.

 

Bardzo dziękuję za przygotowanie grobów na cmentarzu do digitalizacji. Wczoraj zostały sfotografowane. Przez najbliższe 3 miesiące zdjęcia będą przygotowywane graficznie do umieszczenia na internetowej mapie cmentarza.

Jak co roku włączamy się w akcje zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie polskich Misjonarzy. Sprzęt proszę składać na parkingu. Zostanie on zabrany w najbliższy piątek 9 lipca o 9.00

Krakowscy O.O. Dominikanie ze wspólnoty Klika poszukują chętnych wolontariuszy do opieki podczas wakacyjnych wyjazdów z osobami niepełnosprawnymi. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Ogłoszenia parafialne 4 lipca 2021