XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. We wtorek wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej. W czwartek wspomnienie św. Najświętszej Panny Różańcowej. W sobotę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka. W przyszłą niedzielę XXI Dzień Papieski i zbiórka ofiar na stypendia dla zdolnej młodzieży potrzebującej finansowego wsparcia.

Przez cały październik Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 17.00, po nich Msza św. o godz.17.30.

Dzieci i młodzież zapraszamy na darmowy kurs nauki gry w szachy, który odbywa się w każdy wtorek w salce przy plebani w godz. 15.30.

 W przyszłą sobotę godz. 12.00 – 13.45. nasza schola organizuje warsztaty formacyjno-plastyczne w duchu kształtowania dziewczęcego serca pt. Lustereczko powiedz przecie.. Czyli dlaczego ona ma, a ja nie. Tematem zajęć będzie niewłaściwe porównywanie się z innymi. Warsztat utrwalimy rękodziełem, które później zawiesimy na ścianie. Jest 25 miejsc. Zapisy u p. Miłki lub u s. Moniki.

Róże Różańcowe naszej parafii zapraszam także w najbliższą sobotę na Różaniec, Mszę św. a po niej na krótkie organizacyjne spotkanie w kościele.

Serdecznie dziękuję kolejnym dwóm Rodzinom , które zdecydowały się pokryć koszty odnowienia żyrandoli w naszym kościele.

Dziękuję też za modlitwy, obecność na Mszach św., na grillu, za telefony i smsy jakie otrzymałem od Was wraz z życzeniami imieninowymi.

Bardzo proszę o segregacje śmieci na cmentarzu. Obok budynku gospodarczego składamy tylko śmieci które się naturalnie rozkładają jak kwiaty, liście, trawę, czy ziemię. Natomiast do konteneru na parkingu i do żółtych kubłów tylko odpady plastikowe i szklane.

Bardzo gratuluję naszemu organiście Tomkowi Wilczakowi dostania się studia dla organistów w Tarnowie, które potrwają 5 lat. Jesteśmy z niego bardzo dumni i przy tej okazji dziękujemy mu za ponad roczne uświetnianie muzyką liturgii.

Ogłoszenia 3 X 2021