XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Wydarzenia najbliższego tygodnia:

W wtorek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. W związku z przygotowaniami do Odpustu od  16.00 spowiedź św., a o 16.30 zbiórka ministrantów i lektorów.

W czwartek wspomnienie św. Marcina z Tours, a u nas odpust parafialny. Uroczystą Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi Ksiądz Prałat Andrzej Waksmański. Będzie ona transmitowana poprzez internet. Pozostałe Msze św. o 7.30 i 17.00. O godz. 18.00 odpustowe ognisko dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

W piątek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

W sobotę wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Parafialnej, oraz parafianom, którzy kwestowali  na cmentarzu na jego utrzymanie. Bóg zapłać za tę posługę i troskę o nasz cmentarz. Udało się zebrać więcej niż oczekiwaliśmy i za tę szczodrobliwość Wam i naszym Gościom bardzo dziękujemy.

Na suficie zawisł kolejny żyrandol odnowiony dzięki Waszej ofiarności. Bóg zapłać.

Już dzisiaj zapraszam na wspólną modlitwę poprzez śpiew Gospel, który będzie w naszym kościele w niedzielę 21 XI po Mszy św. o godz. 11.00.

Ogłoszenia parafialne 7 XI 2021