Ogłoszenia parafialne                                                    6 III 2022

I Niedziela Wielkiego Postu

 

W każdą niedzielę Wielkiego Postu Droga krzyżowa po Mszy św. o godz. 11.00, a Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Droga krzyżowa w piątek: dla dzieci o godz. 16.15, a dla dorosłych po Mszy św. około 17.30

Wielkopostne Rekolekcje Parafialne będą od 25 do 28 marca (pt – pn).

W ramach duchowego przygotowania do Świąt Wielkanocnych zapraszamy w piątki Wielkiego Postu (za wyjątkiem rekolekcji) do indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.30 do 22.00 w salce parafialnej.

W tym tygodniu w naszym dekanacie odbędzie się Peregrynacja Ikony Świętej Rodziny. W najbliższy wtorek w Parafii Ofiarowania Pańskiego w Wadowicach, w środę w Choczni, w czwartek w Sanktuarium u ojców Karmelitów w Wadowicach, a w piątek w Radoczy. Szczegółowy program można znaleźć na stronie diecezja.pl Zachęcam do zabrania przez każdą Rodzinę ze stolików przy wyjściu obrazka Ikony wraz z modlitwą i do wspólnego odmawiania w gronie rodzinnym.

Bardzo dziękuję za złożone ofiary na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Zebraliśmy 9135 zł. Kwota została przekazana do Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

 

 

Ogłoszenia parafialne 6 III 2022